Argjentina me bashkëshortin e saj Dugin, kombinohen bukur

Mediale Vip

Argjentina me bashkëshortin e saj Dugin, kombinohen bukur

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 21:49
Argjentina Ramosaj

Argjentina Ramosaj ka kohë që nuk është aktive në skenë siç ishte dikur.

Ajo është fokusuar në jetën familjare që ka ndërtuar me Dugagjinin dhe djalin e tyre Noahn.

Argjentina shpesh herë poston imazhe të ndryshme familjare, duke treguar momentet e ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka sjellë një imazh me bashkëshortin të cilët pozojnë në ashensor, por vëmendje mori veshja e tyre, të kombinuar të dy në të zeza.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat