Oriola Marashi së bashku me motrën e saj realizon set fotografik

Mediale Vip

Oriola Marashi së bashku me motrën e saj realizon set fotografik

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 21:55
Oriola Marashi me motrën e saj

Modelja realizon fotosesion të shumta.

Ndërkohë, së fundmi ajo ka ardhur me një risi më ndryshe.

Oriola Marashi, zbuloi se ka realizuar një fotosesion me motrën e saj, Xhulian Marashin.

Modelja e njohur, ndau imazhe të reja në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila shihet se ka pozuar pranë motrës teksa të dyja janë veshur me veshje me ngjyrë të kuqe.

Oriola Marashi, ka postuar tri fotografi derisa në përshkrimin e postimit ka shkruar se ka pozuar me motrën dhe ka falënderuar ata që i kanë realizuar fotografitë.

Ndryshe, së fundmi u raportua se Oriola është rikthyer sërish me Eros Grezdën pas një pauze që kishin me njëri-tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat