Sabri Fejzullahu me disa fjalë për Emina Çunmulaj

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu me disa fjalë për Emina Çunmulaj

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 15:09
Sabri Fejzullahu dhe Emina Çunmulaj

Këngëtari ka ndarë një imazh pranë modeles.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram ka postuar fotografinë.

Sabri Fejzullahu, i ka dedikuar disa fjalë të mëdha Emina Cunmulajt duke e quajtur humaniste dhe se ndihet krenar për të.

“Me legjendën e pasarelave botërore, miken dhe humanisten e madhe! Krenar me ty”, ka shkruar artisti shqiptar.

Ndërkohë, Sabri Fejzullahu ka një komunikim të mirë më të gjithë fytyrat publike shqiptare me të cilët takohet shpesh dhe ndanë momente në rrjete sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat