Pamje nga martesa e Fjolla Krasniqit

Mediale Vip

Pamje nga martesa e Fjolla Krasniqit

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 16:34
Fjolla dhe Fadil Dreshaj

Fjolla Krasniqi i ka dhënë fund beqarisë.

Këngëtarja Fjolla Krasniqi mbrëmë ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partnerin e saj Fadil Dreshaj.

Çifti kanë organizuar një ceremoni private për të lidhur kurorë, duke tentuar që të gjitha detajet të mbahen private.

Në rrjete sociale tashmë janë publikuar disa fotografi nga dasma e çiftit, ku të dy duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Natyrisht se gjithë vëmendjen e rrëmbeu nusja, Fjolla, e cila shkëlqente e veshur me fustan të bardhë. 

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat