Linda Halimi nis pushimet, mahnit me format trupore në paraqitjet me bikini

Mediale Vip

Linda Halimi nis pushimet, mahnit me format trupore në paraqitjet me bikini

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 10:46
Linda Halimi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga çastet e këndshme që po shijon së fundmi gjatë këtyre ditëve.

Ndër të tjerash, këngëtarja me prejardhje nga Vitia publikoi një video në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku tregonte linjat e përsosura të trupit në bikini.

“Një cirk i vogël kurrë nuk dëmton askënd”, shkroi Linda në mbishkrimin e kësaj videoje.

Ajo ka treguar se përkushtimi në palestër është primar për të dhe pse edhe ndodhet në pushime, kujdeset në maksimum për ushtrimet fizike.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve të saj vazhdojnë të jenë të shumta, shumica prej të cilëve vazhdojnë të vënë në dukje transformimin e pabesueshëm të trupit të saj.

Këngëtarja përndryshe së fundmi shënoi një pjesëmarrje të suksesshme në festivalin Kënga Magjike me këngën “Pa t’pa”, ku arriti deri në finale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat