Albani i dedikoi fjalë dashurie gruas

Mediale Vip

Albani i dedikoi fjalë dashurie gruas

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 20:01
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

Alban Skënderaj këto ditë ka shijuar pushimet bashkë me gruan e tij Miriam Canin.

Këngëtari, së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaq Miriamin  nga pushimet.

“E dua gruan time dhe ajo e don fotografin e saj”, shkruan ai me shaka, duke treguar se ia realizoi fotografinë.

Pas përfundimit të pushimeve, Albani i mbushur me energji do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Ai dhe Eligt Doda po sjellin pjesën e dytë të këngës “Parajsa ime”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat