Rusja me disa fjalë për reperin shqiptar

Mediale Vip

Rusja me disa fjalë për reperin shqiptar

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 20:21
Don Xhoni dhe Ariana Lirey

Reperi i njohur Don Xhoni numëron fansa të shumtë brenda e jashtë trojeve shqiptare.

Ai ka edhe një fanse të flaktë nga Rusia, e cila madje i ka kushtuar edhe tatuazh atij, ndërsa shumë herë ia shprehu dashurinë publikisht.

Ariana Lirey përmes postimit të fundit, e pyet reperin publikisht se kur do ta publikojë këngën e tij të re.

“Hej seksi, çdonjëri dëshiron një këngë të re”, shkruan ajo, ndërsa përgjigja e Don Xhonit është  “Së shpejti”.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Don Xhoni është “Unë foli i fundit”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat