Plas” midis Alesias dhe Erjolës, “zihen” për një mashkull

Mediale Vip

Plas” midis Alesias dhe Erjolës, “zihen” për një mashkull

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 13:08
Alesia Bami

Dy prej vajzave më seksi të emisionit ka patur një “zënkë” të vogël.

Alesia Bami tha se aktori William Levy ka qenë fiksimi i saj në moshën e adoleshencës ndërkohë dhe Erjola shprehu të njëjtin emër.

“Që e vogël shih ca preferencash kam pasur. William Levy”, u shpreh Alesia.

“Edhe për mua William Levy”, shprehet Erjola ndërsa Alesia i kthehet duke qeshur: “Nuk ma merr dot.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat