Publikohet dueti nga Ronela Hajati dhe Vig Poppa

Mediale Vip

Publikohet dueti nga Ronela Hajati dhe Vig Poppa

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 16:31
Publikohet dueti nga Ronela Hajati dhe Vig Poppa

Dueti i dyshes së njohur erdhi në kanalin Youtube.

Ronela Hajati dhe reperi i njohur shqiptar Vig Poppa kanë lansuar projektin e ri muzikor siç kishin premtuar deri tani.

“Alo”, titullohet kënga e re e Ronelës nga albumi “Rron”, e cila erdhi e vizualizuar me klip muzikor mjaft interesant.

Melodia dhe teksti erdhi nga vetë artistët Vig Poppa dhe Ronela Hajati ndërsa muzika dhe përgatitja vjen nga Çekiç.

Këngën mund ta dëgjoni duke klikuar link-un më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat