Afërdita ka uruar partnerin në Instagram për Ditën e Babait

Mediale Vip

Afërdita ka uruar partnerin në Instagram për Ditën e Babait

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 17:19
Afërdita Dreshaj me familje

Këngëtarja e njohur ka uruar Jakub në Instagram.

Sot në mbarë botën shënon Dita Ndërkombëtare e Babait.

Afërdita Dreshaj dhe parnteri i saj Jakub Kindl janë bërë prindër për herë të parë para disa muajsh, duke sjellë në jetë djalin e tyre Sky Blue.

Ajo sot me rastin e festës së Ditës së Babait ka ndarë imazhe dhe video të ndryshme kushtuar partnerit të saj.

“Urime Dita e Babait dashuria ime.. Mendoja se të dua më shumë se jetën por kur të shoh se si sillesh me Sky.. Tani të dua më shumë se mund ta them ndonjëherë me fjalë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat