Jessie J u nda në lot ndërsa u tregonte fansave për betejën e saj me sëmundjen e Meniere

Mediale Vip

Jessie J u nda në lot ndërsa u tregonte fansave për betejën e saj me sëmundjen e Meniere

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 17:39
Jessie J

Këngëtarja, 33 vjeçe, ndau një video të përlotur ku këndonte në heshtje single-in e saj të ri “I Want Love” të premten, duke zbuluar se ishte kërkuar nga ajo një logoped për të monitoruar progresin e saj, shkruan Daily Mail.

Sipas faqes së internetit të NHS, një sulm i sëmundjes së Ménière mund të bëjë që të sëmurët të ndjehen sikur ata po humbin ekuilibrin e tyre dhe të ndjehen të sëmurë.

Jessie gjithashtu zbuloi se ajo ishte diagnostikuar me refluks acid dhe nyje vokale, gunga të dhimbshme në akordet vokale që mund të kenë një ndikim shkatërrues në të kënduar.

Duke premtuar fansat e saj që të ishin ‘të sinqertë’ me postimin e saj, Jessie shkroi, “Mu kërkua t’i dërgoja një logopedi një video ku unë këndoja diçka në heshtje, në mënyrë që ajo të dëgjonte zërin tim”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat