Rihanna pozon nga marka e saj Savage X Fenty

Mediale Vip

Rihanna pozon nga marka e saj Savage X Fenty

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 11:31
Rihanna

CEO i Savage X Fenty, Rihanna vendosi imazhe që garojnë ndërsa ajo vendosi një shfaqje shumë të zhurmshme në një sytjena livando gjysmë të tejdukshme dhe me rrip të përshtatshëm nga marka e saj.

Ndërsa tregonte fizikun e bujshëm, këngëtarja 33-vjeçare tronditi me një buzëkuq të kuq të guximshëm, gërsheta të imëta dhe një bizhuteri argjendi të trashë në qafë.

Për më tepër, adhuruesit ishin në gjendje të shihnin një paraqitje të shkurtër të tatuazhit të saj masiv i cili është hapja e krahëve të perëndeshës egjiptiane Isis, e cila adhurohej si nëna dhe gruaja ideale.

‘Do të shpëtojë veten ato 3 minuta,’ shkroi në mbishkrimin e postimit i cili e tregonte atë duke parë në distancë me një buzëqeshje të lehtë.

Në fillim të kësaj jave, i dashuri i yllit A $ AP Rocky tha për Entertainment Tonight është ‘mahnitëse’ të kesh të dashurën e tij pranë tij sepse është kaq ‘e rëndësishme’ të kesh njerëz përreth që duan më të mirën për të.

I pyetur se sa e rëndësishme është që ai të ketë mbështetjen e Rihanna-s për filmin e tij të ri dokumentar, Sindroma e Stockholmit – në të cilën ajo shfaqet – ai i tha medias: ‘Është e rëndësishme ta kesh atë mbështetje në jetën reale, e di?”.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat