Morena freskohet me ‘Corona’

Mediale Vip

Morena freskohet me ‘Corona’

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 19:09
Morena Taraku

Jeta luksoze e këngëtares kosovare komentohet gjithnjë nga mediat rozë.

Edhe në kohë Covidi, ajo nuk i ka ndaluar për asnjë moment shëtitjet dhe pushimet.

Bukuroshja konsumon edhe pije alkoolike duke ndarë momente të shumta edhe për fansat në rrjete sociale.

Image

Pak më parë ndau një imazh duke reklamuar pijen alkoolike ‘Corona’, e cila duket se po e freskon shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat