Thuhet se është nën hetime Chris Brown për sulmin ndaj një gruaje

Mediale Vip

Thuhet se është nën hetime Chris Brown për sulmin ndaj një gruaje

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 13:01
Chris Brown

Viktima e supozuar thuhet të ketë thënë në departamentin e policisë në Los Anxhelos se Brown, 32, ‘goditi pjesën e pasme të kokës aq fort sa endja i doli’, raporton TMZ.

Policia iu përgjigj shtëpisë së këngëtarit ku gruaja kishte pretenduar se Brown e goditi me shuplakë, thanë burimet e zbatimit të ligjit për botimin.

Raporti pretendoi se gruaja tha se një pjesë e endjes së saj doli pasi ajo u godit nga ylli dhe u emërua Brown si i dyshuar.

Burimet i thanë medias online se viktima e pretenduar nuk kishte lëndime pas incidentit të raportuar në shtëpinë e Brown. Asnjë arrestim nuk është bërë.

TMZ pretendoi se burimet e tyre thanë se hetimi i baterisë ka shumë të ngjarë të merret nga Avokati i Qytetit, pasi do të ishte një akuzë për kundërvajtje. MailOnline ka kontaktuar përfaqësuesit e Brown dhe LAPD për koment.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat