Jeniffer Aniston e kanë bërë të takojë terapistin thashethemet për jetën e saj private

Mediale Vip

Jeniffer Aniston e kanë bërë të takojë terapistin thashethemet për jetën e saj private

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 18:23
Jeniffer Aniston

Jennifer Aniston ka qenë një figurë publike për 30 vjet tani falë suksesit të Friends dhe karrierës së saj në film që përfshin hitet e Bruce Almighty dhe Marley & Me, si dhe serialin e saj Apple TV + The Morning Show me Reese Witherspoon.

Dhe me kalimin e viteve, bukuroshja është rrënuar nga thashethemet në lidhje me martesën, fëmijët madje edhe vetë familja e saj kërkon që të dijë të vërtetën.

Ky nivel i vëmendjes ka bërë që ish-gruaja e Brad Pitt dhe Justin Theroux të kërkojë terapi, tha ajo për numrin e ri të People, i cili ka qenë një ndihmë e jashtëzakonshme, shtoi ylli.

“Ndonjëherë ju nuk mund t’i ndihmoni anëtarët e familjes ose njerëzit që dërgojnë gjëra duke thënë:” Çfarë është kjo? Ju po bëni një fëmijë? A do të martoheni? “Tha aktorja që nuk ka pasur kurrë fëmijë”.

Anëtarët e familjes së saj përfshijnë babanë e yllit të telenovelës John Aniston dhe vëllain,  Alexander John Aniston i cili mban emrin Aja. Nëna e saj Nancy Dow ndërroi jetë në vitin 2016.

Disa botime gjatë dekadave të fundit kanë pohuar vazhdimisht se ajo është shtatzënë, ndonjëherë edhe me binjakë.

‘Është si: “Oh, mirë, kur dhe sa vjet do të duhet që ju të injoroni atë marrëzi?” “Shtoi ylli i Misterit të Vrasjes nga anëtarët e familjes së saj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat