Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend motin e nxehtë

Mediale Vip

Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend motin e nxehtë

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 18:32
Sabriu dhe Nera

Këto ditë po përballemi me temperatura të larta, saqë vështirë të përballohen.

E vetmja zgjidhje është deti si relaks, e ky ambient nuk mungon për Nerën dhe Sabriun.

Dyshja me imazhin e veçantë që kanë publikuar, shihen duke u relaksuar në një vend të bukur dhe madhështor.

Në shumë raste vërehet që ia dijn jetës dhe kënaqen.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat