Ylli king i “Mumjes”, nuk njihet më!

Mediale Vip

Ylli king i “Mumjes”, nuk njihet më!

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 19:16
Brandon Fraser

Aktori shumë i dashur i Hollywoodit, kryesisht për rolin e tij në filmin “Mumja” Brendan Fraser i ka lënë pa fjalë adhuruesit e tij gjatë daljes së tij të fundit në tapetin e kuq.

Aktori ka prezantuar filmim e tij të fundit “No Sudden Move” përkrah aktorëve Benicio Del Torro dhe John Hamm tërësisht i ndryshuar. Aktori shfaqej obez dhe shumë larg imazhit që e njohim tashmë.

Brandon Fraser në fakt ka vite që është larguar nga skena dhe gjatë kësaj periudhe ka patur shumë probleme. 

Në vitin  2003 ai u akuzua per ngacmim seksual duke përfunduar deri në divorc nga e shoqja, Në vitin 2016 humbet nënën pas një beteje të gjatë me kancerin.

Megjithatë duhet shtuar që dhe roli në filmin e fundit ka ndikuar për të marrë kile të shumta, por kjo s’justifikon pamjen e re të aktorit.

Image
Brandon Fraser
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat