E pyeti “Çka je trashë moj kështu?”, Jehona Sopi i kthen këtë përgjigje komentueses

Mediale Vip

E pyeti “Çka je trashë moj kështu?”, Jehona Sopi i kthen këtë përgjigje komentueses

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 21:15
Jehona Sopi

Këngëtarja e shumë hiteve dhe një nga më të dashurat e publikut dikur, sot nuk është aktive në muzikë, por kjo nuk e ka lënë në hije.

Jehona Sopi ka kohë që është larguar nga skena muzikore dhe nga jeta publike, por ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke mos i lënë fansat ta harrojnë.

Ajo herë pas here publikon fotografi e imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe marrin mjaft vëmendje.

Së fundi ajo ka marrë një koment interesant nga një ndjekëse e cila i thotë “Qa je trash mojjj kshtuuuu” dhe Jehona ka reaguar duke i kthyer përgjigje direkte “Lumturija vjen prej lukthit” ka shkruar ajo.

Pra arsya e shtimit në peshë qenka ushqimi.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat