Arbnora Ademaj pozon në bikini

Mediale Vip

Arbnora Ademaj pozon në bikini

Më: 27 qershor 2021 Në ora: 16:32
Arbnora Ademaj

Moderatorja dhe modelja e njohur, Arbnora Ademaj, pa dyshim që është njëra nga femrat më seksi në trojet shqiptare.

Momentalisht, ajo është në pushime dhe po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ademaj sot ka publikuar një fotografi në Instagram e veshur në bikini duke vënë në pah format bombastike që ka.

Derisa edhe ndjekësit e saj e kanë lavdëruar për linjat përfekte trupore.

Arbnora Ademaj është duke kaluar pushimet e saj në Stamboll të Turqisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat