Modelja ruse është treguar sërish e zjarrtë

Mediale Vip

Modelja ruse është treguar sërish e zjarrtë

Më: 4 korrik 2021 Në ora: 10:28
Anastasia Kvitko

Anastasia Kvitko nuk është emër i panjohur sa i përket shoubizit, modelja e famshme është aktive në rrjetet sociale ku për shkak të linjave të bollshme që posedon ajo shpesh është krahasuar edhe me Kim.

27 vjeçarja ruse me të postuar një imazh në Instagram tund rrjetin, pasi që menjëherë e vërshojnë pëlqimet e komentet nga 12 milionë ndjekësit e saj.

Bukuroshja edhe së fundmi ka pozuar joshëse, kështu duke treguar trupin nga mbrapa.

Padyshim një pozë e tillë nuk ikën pa u vënë re, e madje e as pa u komentuar.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat