Tayna ka publikuar pamje nga shtëpia luksoze

Mediale Vip

Tayna ka publikuar pamje nga shtëpia luksoze

Më: 9 korrik 2021 Në ora: 12:08
Tayna

Rep artistja kosovare Tayna e cila në familjen e saj është vajzë hasreti, dje ka publikuar pamje nga ambienti luksoz i shtëpisë së saj.

Ajo ka ofruar pamje nga kënde të ndryshme të shtëpisë luksoze, teksa gjithë meritat ia ka lënë babait të saj.

“Babai im ndërtoi Greqinë në çati”, ka shkruar reperja sipër këtyre pamjeve madhështore.

Ndryshe, “La boca” është projekti i fundit i këngëtares në bashkëpunimi me Lalgerino.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat