Publikohet nesër “Miamor” nga Dhurata Dora dhe Noizy

Mediale Vip

Publikohet nesër “Miamor” nga Dhurata Dora dhe Noizy

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 22:39
Noizy dhe Dhurata

Dyshja ka kohë që kanë qenë duke i dedikuar kohë projektit muzikor.

Dhe më në fund i kanë përfunduar xhirimet dhe kështu do lansohet nesër.

“Miamor”, mban titullin projekti muzikor i tyre të cilin e kanë punuar me videoklip dhe aludohet se do jetë hiti i verës.

Ndërkohë, Noizy dhe Dhurata zbuluan se kënga do publikohet nesër në mesnate.

Përndryshe, të dy po i shijojnë projektet e tyre muzikore të cilat kanë qenë bashkëpunime dhe kanë rezultuar të jenë të suksesshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat