Dhurata Dora paralajmëron albumin e radhës

Mediale Vip

Dhurata Dora paralajmëron albumin e radhës

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 18:24
Dhurata Dora

Artistja e njohur sapo dha njoftimin e mirë për fansat.

Dhurata Dora, derisa i falënderoi fansat për arritjen e një milion shikimeve tregoi se bashkëpunimi me Noizy-n ka qenë kënga e parë e albumit të saj.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ndau imazhe nga prapaskenat e klipit dhe shkroi se ka nisur punën për albumin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

“1 MILION herë faleminderit. Kënga e parë e albumit tim të ardhshëm”, shkroi Dhurata në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, “Mi Amor” nga dyshja arriti një milion pa i bërë ende 24 orë nga publikimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat