Arilena bashkon forcat me Gjon’s Tears, mësoni detajet

Mediale Vip

Arilena bashkon forcat me Gjon’s Tears, mësoni detajet

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 11:15
Arilena Ara dhe Gjon’s Tears

Sapo ka lansuar projektin me reperin Noizy.

Arilena Ara është gati të lansojë albumin e saj të ri.

Dhe një nga bashkëpunimet përfshin përfaqësuesin e Zvicrës në Eurovizion, Gjon’s Tears.

Materali i përgatitur në videon e mëposhtme ua sjell të gjitha detajet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat