Çastet e fundit para se Orinda të takonte për herë të parë vajzën

Mediale Vip

Çastet e fundit para se Orinda të takonte për herë të parë vajzën

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:49
Orinda Huta dhe Turi Hyskaj

Orinda Huta ka publikuar për herë të parë albumin e fotove nga momenti i bukur i lindjes.

Me lot në sy, doktorin dhe stafin mjeksor mbi kokë, moderatorja zgjodhia disa fjalë për të falenderuar mjekët që asistuan në lindje.

“Ishte një pritje e ëmbël e bekuar! Mora qetësinë për të cilën kisha nevojë. Me shumë falenderime e mirënjohje ndaj doktor Orion Gliozheni, familjes së tij dhe stafit mjekësor”, shkruan ndër të tjera Orinda.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Ndër foto, është edhe momenti më i ëmbël dhe i paharrueshëm i jetës, ku mes lotëve dhe emocionit, Orinda merr një puthje dhe përqafim nga Turi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat