Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me Capital T, si e ka "ngacmuar" këngëtari

Mediale Vip

Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me Capital T, si e ka "ngacmuar" këngëtari

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 21:48
Iljada Baci, Capital T

Miss Shqipëria 2020 Iljada Baci, ka rrëfyer gjatë puntatës së sotme të “Edicionit Veror” në “ABC” si është një ditë e zakonshme në verë për të, situatat e sikletshme dhe prapaskenat e xhirimeve.

Gjatë intervistës Iljada zbuloi se “më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”.

Do i futet rrugës së muzikës? “Mbase në një të ardhme të largët” tha ajo.

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat