Kim Kardashian provokon me pozat në bikini

Mediale Vip

Kim Kardashian provokon me pozat në bikini

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 20:00
Kim Kardashian

Seks simboli botëror ka provokuar në fotot e reja.

Kim Kardashian është një nga femrat amerikane e cila u bë e njohur botërisht për shkak të serisë televizive “Keep up with Kardashians”.

Ylli televiziv vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në instagram ku aty shfaq jetën e saj luksoze dhe jo rrallë herë edhe atë private e familjare.

Së fundmi, Ylli i “Keep up with Kardashians” ka sjellë imazhe nga ishulli i saj i preferuar derisa pozon në bikini nude e vë në plan të parë asetet trupore.

Rikujtojmë se Kim dhe Kanye West janë ndarë, ndërkohë që Kim ka paralajmëruar lansimin e një reality show në muajt e fundit të martesës me Kanye West. Episodet do të tregojnë këndvështrimin e saj për divorcin e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat