“Çfarë deputete”, Matoshin e incizojnë në kafene

Mediale Vip

“Çfarë deputete”, Matoshin e incizojnë në kafene

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 20:31
Adriana Matoshi

Përkundër angazhimeve në politikë dhe aktrim, Adriana Matoshi gjen kohë për t’ia kushtuar shoqërisë.

Kështu na lë të kuptojmë përmes postimeve në rrjetet sociale.

Deputetja së fundmi është incizuar nga një mik i saj i cili gjatë publikimit të videos ka thënë: Çfarë deputete, o allah, o Zot runa, runa deputeten, pastaj ka shkruar: O allah ruj deputetet e Kosoves. Mos dil pa then amin.

Këtë video Adriana e ripostojë në Instagram, ku po shihet e veshur me shumë stil.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat