​Angela Martini: Epshi për jetën

Mediale Vip

​Angela Martini: Epshi për jetën

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 21:44
​Angela Martini

Modelja e njohur shqiptare vazhdon me sete të nxehta provokuese në rrjetet sociale.

Angela Martini ka befasuar fansat e saj me pamje ku ajo tregon linjat e saja tërheqëse trupore.

Veshur në një edicion seksi, 35-vjeçarja tregoi edhe një herë se ndodhet në formë të lartë.

“Epshi për jetën”, shkruan Angela Martini krahasa fotove të postuara në Instagram.

Ajo ishte vetëm 10-vjeç kur u largua nga Shqipëria e saj e lindjes në Zvicër dhe në moshën 18-vjeç nënshkroi me NEXT Model Management në Majami, Florida dhe Elite Model Management në Nju Jork. Si 24-vjeçare, ajo u bë Miss Universe dhe pastaj u ndal për një lloj tjetër jete - si një trajner i jetës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat