Bëhet virale një video e dy ish-konkurrentëve të ‘’Për’puthen’’

Mediale Vip

Bëhet virale një video e dy ish-konkurrentëve të ‘’Për’puthen’’

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 16:23
Foto nga vendi i ngjarjes

Të dy kërkuan dashurinë në ‘’Për’puthen’’ por dolën single nga programi.

Edhe pse njëri mori pjesë në programin e dashurisë ‘’rinore’’ e tjetëri në +40, dyshja duket se kanë krijuar një raport goxha të afërt me njëri-tjetrin.

Bëhet fjalë për Lindita Bimi dhe Princi Mile, të cilët afrimitetin e tyre e shfaqën në festën e ditëlindjes së Antonela Berisha.

Në festën private në periferi të Tiranës mes shumë personazheve ranë në sy dyshja që dukeshin tepër të afërt e të lirshëm me njëri-tjetrin.

Video ku ata kërcejnë e argëtohen është bërë virale në rrjete sociale.

Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat