Rita dhe Taika shfaqen të lumtur në krahët e njëri tjetrit

Mediale Vip

Rita dhe Taika shfaqen të lumtur në krahët e njëri tjetrit

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 17:57
Rita dhe Taika

Regjisori i Thor Taika Waititi dhe këngëtarja Rita Ora dolën në publik me romancën e tyre vetëm tre muaj më parë.

Dhe çifti dukeshin të dashuruar të martën ndërsa ndoqën festën e ditëlindjes së 48-të të Kate Beckinsale.

Fotot nga soirée tregojnë se çifti qetësohet në shtëpinë e Kate në LA, ndërsa fërkohet me mysafirët e tjerë të famshëm, përfshirë aktorin australian Jai Courtney.

Image

Fotot e tjera tregojnë Rita, 30 vjeç dhe Taika i lindur në Zelandën e Re, 45 vjeç, duke tërhequr poza budallaqe ndërsa qëndronin pranë statujave dekorative të luanit në oborrin e shtëpisë.

Duke provuar maksimën që ‘çiftet që vishen së bashku qëndrojnë së bashku’, zogjtë e dashur kanë veshur veshje krejt të zeza.

Taika dhe Rita dolën në krye të lajmeve në maj kur u panë duke u puthur në një puthje trepalëshe me aktoren Tessa Thompson, 37 vjeç, në ballkonin e shtëpisë së tij në Sidnei.

Treshja mbylli buzët pasi bëri parti gjatë gjithë natës gjatë një pauze nga filmimi i vazhdimit të Marvel Thor: Dashuria dhe Thunder, i cili pritet të dalë në treg në maj të vitit 2022.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat