Loredana ka publikuar pamje duke shijuar një lojë tenisi

Mediale Vip

Loredana ka publikuar pamje duke shijuar një lojë tenisi

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 19:04
Loredana dhe Dardani

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundi reperja publikoi pamje ku shihej duke shijuar motin e nxehtë teksa shfaq anën sportive të sajën.

Ajo po po shijonte një lojë tenisi me reperin e njohur Dardan teksa u shfaq në bikini ngjyrë rozë të ndezur.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat