Evi Reçi publikon videoklipin e këngës “Mangava Tut”

Mediale Vip

Evi Reçi publikon videoklipin e këngës “Mangava Tut”

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 17:55
Evi Reçi

“Mangava Tut” mban titullin kënga më e re e Evi Reçit që është shoqëruar me videoklip.

Ervin Gonxhi qëndron prapa këtij projekti muzikor, të cilit ia ka bërë muzikën, miksimin dhe masterizimin.

Tekstin e ka shkruar Vojsava Alia, derisa audio incizimi është bërë nga Eran Production.

Produksioni Pro…Video e ka xhiruar videoklipin, konceptin e të cilit e ka bërë vet këngëtarja.

Ndryshe, “Mangava Tut” në gjuhën shqipe përkthehet “Të dua”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat