Edhe në orët e vona të natës shetit Poem Blu

Mediale Vip

Edhe në orët e vona të natës shetit Poem Blu

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 21:37
Poem Blu

Vogëlushja e Ledri Vules dhe Sara Hoxhës, është ndër fmijët më të ëmbël të tw njohurve shqiptar.

Nëna e saj Sara duke qenë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ka postuar një video të Poem Blu, duke shetitur në orët kur Poem do të ishte më mirë të ishte në shtratin e saj duke fjetur.

Si duket Poem ka fjetur shumë gjatë ditës, sepse në një fotografi tjeter ajo shifet duke fjetur dhe Sara e quan “Poem Qoftja”.

Kur shetitjes i erdhi fundi, Sara përmes fotografisë tregoi se tani është koha për të shkuar në shtëpi dhe kështu u ka uruar fansave një natë të mirë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat