Gjeti të dashur, Rita Ora flet për kohën që kaloi në Australi

Mediale Vip

Gjeti të dashur, Rita Ora flet për kohën që kaloi në Australi

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 14:23
Rita Ora

Ajo ka zbuluar se si e kaloi kohën e saj të në Australi, ndërsa filmonte The Seven’s Channel Seven në fillim të këtij viti.

Këngëtarja 30-vjeçare britanike fluturoi në Sidnei në shkurt, para se të nisej për në Los Angeles në fillim të qershorit.

Rita i tha ‘The Daily Telegraph’ të premten se ‘nuk donte të largohej’ pasi zgjati qëndrimin e saj në Australi.

“Kam kaluar kohën më të mirë, duke shijuar motin, plazhet e bukura. Ushqimi është i pabesueshëm”, tha ajo.

“Australia është vendi më i mahnitshëm, vendi më i dashur, mikpritës. Më pëlqeu çdo copë, duke hyrë në ujë, ulur në diell … Unë me të vërtetë u ndjeva australiane e vërtetë”, shtoi Rita.

Por ajo këmbënguli se udhëtimi i saj ishte gjithashtu i shënuar me ‘shumë punë’.

“Unë improvizova një studio në dhomën e hotelit, lexova shumë, incizova shumë muzikë. ‘Zoom’ ishte shoku im më i mirë”, shtoi ajo.

Rita tha se shfaqja në ‘Sydney Mardi Gras’ në mars kishte ndryshuar jetën e saj, duke zbuluar se ishte hera e parë që ajo u shfaq në skenë që nga fillimi i pandemisë.

“Nëse gjithçka ka kuptim dhe mund të ndodhë, patjetër që do ta bëja përsëri, 100 për qind. Më pëlqen të kthehem në Australi”, tha ajo.

Rita ka provuar më shumë se shumë gjatë qëndrimit të saj në Down Under, duke u shoqëruar me yjet e famshëm si: Russell Crowe, Chris Hemsworth, Elsa Pataky, Matt Damon, Isla Fisher dhe Tessa Thompson.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat