Kjo është dëshira më e madhe e Stresit

Mediale Vip

Kjo është dëshira më e madhe e Stresit

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 15:46
Stresi

Stresi është një ndër reperët më të komentuar të showbizzit.

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram ku ka zbuluar për ndjekësit dhe dëshirën e tij më të madhe.

Njëri prej ndjekësve e ka pyetur reperin se çfarë do më shumë nga jeta, ndërkohë që ai i është përgjigjur:“Të bëhem babë, inshallah një ditë” .

Image

Kujtojmë se Stresi u largua në Angli pas protestës për vrasjen e Klodian Rashës. Por kjo nuk e ka penguar të bëjë muzikë, pasi pak javë më parë publikoi “Po foli i fundit”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat