Arta Elezaj solli pamje nga pushimet

Mediale Vip

Arta Elezaj solli pamje nga pushimet

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 15:39
Arta Elezaj

Arta Elezaj është një ndër femrat më të dëshiruara të showbizit shqiptar.

Aktorja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Ajo së fundi u shfaq në bikini me print leopardi duke marrë poza provokuese për kamerën, ku shihej me syze dhe fare grim në fytyrë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë me paraqitje joshëse për të cilat merr reagime nga më të ndryshmet në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat