Si rrallëherë, Xhemi ndan foton e djalit të madh

Mediale Vip

Si rrallëherë, Xhemi ndan foton e djalit të madh

Më: 7 gusht 2021 Në ora: 16:23
Xhemi Shehu

Kur bëhet fjalë për dy djemtë e saj, Martinin dhe Gabriel, Xhemi është tejet e rezervuar për t’i publikuar në rrjetet sociale.

Ndonëse së fundmi ndau një foto të Martinit që jo vetëm që është rritur aq shumë, por ngjan një kopje e mamit në profil.

Duket se Xhemi po i kalon pushimet në shoqërinë më të mirë të mundshme, me familjen e saj.

Image

Ne nuk e dimë nëse Xhemi do vazhdojë të na qerasë hera herës me ndonjë foto të dy vogëlushëve të saj që rriten dita ditës. Ama jemi të bindur se kur ta bëjë, do jemi me sytë katër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat