Lediana e dashuruar në dikë tjetër?

Mediale Vip

Lediana e dashuruar në dikë tjetër?

Më: 9 gusht 2021 Në ora: 19:17
Ledjana Prenga

Ish-protagonistja e ‘Për’puthen’, Ledjana Prenga duket se e ka harruar Mevlanin.

Kështu tregohet në foton e fundit që ajo ka publikuar.

Se ndjenjat e saj kanë ndryshuar, kjo vrehet përmes një pyetësori që e ka hapur në llogarinë e saj në Instagram.

E pyetur se si ndjehet shpirtërisht, ajo ka treguar hapur se është e dashuruar.

“Ndjehem e dashuruar. Ndjenja të përziera”, ka shkruar ajo.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat