Learta bën dritë me fustanin madhështor

Mediale Vip

Learta bën dritë me fustanin madhështor

Më: 12 gusht 2021 Në ora: 18:34
Learta

Learta Jakupi mbetët një emër që zgjon kureshtje të madhe tek publiku.

Ajo në çdo kohë mbetët aktive me pozat që publikon, duke qenë gjithmonë perfekte dhe e dalluar.

Me një përkushtim të madh tek ndjekësit, ajo qëndron afër në çdo kohë me poza të shumta.

Në këtë sezonë të verës, as Leartës nuk i mungojnë dasmat.

Këtë herë, shihet e veshur me një fustan madhështor dhe grim të rëndë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat