Learta publikon foto pa grim

Mediale Vip

Learta publikon foto pa grim

Më: 24 gusht 2021 Në ora: 20:09
Learta Jakupi

Learta Jakupi në shumkalon ë raste në lajm, duke u shfaqur e zjarrtë me çdo imazh që publikon.

Ajo me postime të shumta tek ndjekësit, mbetët një femër e zonja dhe e dalluar me çdo veprim që bën.

Gjithmonë e rregulluar deri në detajin më të vogël, këtë herë Learta shfaqet pa pikë grimi dhe tejet të thjeshtë.

Po ashtu, e dëshmon që ajo është e thjeshtë dhe pa komplekse.

Mos të harrojmë, ajo dhe Kushtrimi janë prindër të 3 fëmijëve.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat