Sukses që në ditët e para Emyx me “Unë jam i njëjtë”

Mediale Vip

Sukses që në ditët e para Emyx me “Unë jam i njëjtë”

Nga: Maksim Gjoka Më: 28 gusht 2021 Në ora: 10:04
Emyx

Që në momentin që kënga është publikuar në kanalin youtube është pritur mjaft mirë. 

Po flasim për projektin më të ri muzikor "Unë jam i njëjtë" ardhur nga artisti shqiptar Emyx.

Ai shquhet edhe për stilin e tij unik duke harmonizuar shqipen me disa fjalë italisht e në bazë të klikimeve vetëm për pak ditë kjo këngë është klikuar mjaft.

Shprehje eksplicite si dhe provokime ka bërë që kënga të komentohet mjaft.

Për tekstin është kujdesur vetë Emyx me producent Ganza e video punuar nga RKH Studio e ku ftojmë ta ndiqni më poshtë.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat