Djali i Cimës prezantues së shpejti?

Mediale Vip

Djali i Cimës prezantues së shpejti?

Më: 2 shtator 2021 Në ora: 15:40
Artan Thaçi

Artan Thaçi, që ndryshe njihet si djali i të ndjerit Rasim Thaçi-Cima si duket është duke ndjekur hapat e babait të tij.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, me foto qesharake dhe duke postuar barcoleta nga më të ndryshmet, kjo po e karakterizon mjaft shumë dhe po pëlqehet nga të gjithë.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Artani, në televizionin RTV-Dukagjini me një mikrofon në dorë, më shumë detaje rreth kësaj nuk ka dhënë.

A do e shohim Artanin në të ardhmen si prezantues kjo mbetet të shihet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat