Ish-konkurrenti ka blerë ndjekësit në instagram

Mediale Vip

Ish-konkurrenti ka blerë ndjekësit në instagram

Më: 8 shtator 2021 Në ora: 23:24
Foto ilustrim

Do ishim “shumë dakord” nëse maksimumi do na hidhte hi syve me 150 mijë ndjekës, por jo 370 mijë persona që e ndjekin!

Para se ta zbulojmë se cili ish-konkurrent i “Për’puthen” është ai që “supozohet” sipas ndjekësve të tij të jetë në TOP3 si ndër më të famshmit të sezonit të kaluar, por ju tregojmë shifrat që vërtet më të përfolurit kanë:

Në vend të parë është Fation Kuqari me 401k ndjekës dhe me të drejtë se vërtet ka qenë në qendër të vëmendjes.

I dyti është Andi Shehi, të cili me vërtetë ja bën “hallall” 381K followers se “bëma” e tij me Tean në rrjet, historia e dashurisë me Melisën e bënë të ishte akoma e më shumë i përfolur.

Vendin e 3-të po e lemë bosh se do ua shpjegojmë më vonë…

Mevlan Shaba ka 365k ndjekës dhe me siguri duhet të kishte më shumë nëse të gjitha nënat shqiptare që u “dashuruan” pas tij do kishin Instagram, sidomos për historinë e tij mes dy vajzave, Antonelës dhe Ledjanës.

Në vend të 5-të qendron “donzhuan”-i i “Përputhen”, Atdhe Xharavina! Nuk kemi ç’themi për “bëmat” e tij se e njohim të gjithë!

Andi Artani me 292k ndjekës, pati vërtet shikueshmëri të madhe dhe u pëlqye dhe u përfol shumë për lidhjen dhe zënkat me Jasminën.

Tani vjen momenti i shumëpritur në vendin e 3-të e më të ndjekurve në Instagram nga ish-konkurrentët është Panajot Pano.

Po, po e lexuat mirë, Pano i cili doli jo i përputhur nga programi dhe jo me ndonjë famë “wow” si të lartpërmendurit, ka plot 370 MIJË NDJEKËS!

“Fuqia e Panos është të shtojë ndjekës sa hap e mbyll sytë, what’s your superpower  

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat