Sindi tallet me flokët e reja të Arjan Konomit

Mediale Vip

Sindi tallet me flokët e reja të Arjan Konomit

Më: 9 shtator 2021 Në ora: 00:34
Sindi dhe Arjani

Në sezonin e ri të “Përputhen” ka marrë shumë vëmendjen edhe pamja e opinionistit Arjan Konomi. Me stilin e ri të flokëve, Arjani shtoi dyshimet nëse i ka mbjellë apo ka vendosur paruke.

Ndryshimi i tij u diskutua në rrjete sociale, por nuk ka munguar dhe një koment nga Sindi Loci, ish-konkurrentja e sezonit të dytë.

Sindi ironizoi duke publikuar një fotografi të gjetur në internet ku shkruan, “Se me kë më ngjan”, duke iu referuar stilit të ri të flokëve të Konomit.

Kur u pyet pse kapet me flokët e Arjanit, Sindi nuk i ndali sërish thumbat: “Pse ka postuar prapë Arjani për vajin e borshit ose krokodilët në tropik?!”

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat