Familja Agushi me shtëpi të re, por në cilin vend?

Mediale Vip

Familja Agushi me shtëpi të re, por në cilin vend?

Më: 9 shtator 2021 Në ora: 00:45
Gold Ag me gruan

Familja Agushi po bëhet me ‘strehë’ të re.

Vetëm se as në Prishtinë e as në Preshevë.

Reperi Arian Agushi ka vendosur që të investojë në një shtëpi në bregdetin shqiptar – konkretisht në Durrës.

Kënë e kanë lënë të kuptohet ai dhe Ermira përmes postimeve në rrjete sociale.

Punët e fundit po kryhen dhe shumë shpejt, familja do e kenë adresën e tyre me gjasë përgjatë sezonit të verës për pushime.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat