Sara vjen me foto nga shtrati me Poem dhe Ledrin

Mediale Vip

Sara vjen me foto nga shtrati me Poem dhe Ledrin

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 17:26
Ledri me familje

Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, tashmë janë prindër të një vajze.

Poem Blu është mjaft e njohur në rrjete sociale, përmes postimeve të shpeshta të Sarës dhe Ledrit në Instagram dhe jo rrallë herë po i shohim duke fjetur gjumë së bashku.

Kështu ndodhi edhe sot, Sara publikoi një fotografi mjaft të ëmbël ku shihet Poem në shtrat së bashku me Ledrin teksa buzëqeshin për kamerën.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat