Një fotografi e Yll Limanit bëhet virale

Mediale Vip

Një fotografi e Yll Limanit bëhet virale

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 18:29
Yll Limani

Këngëtari  Yll Limani, është një ndër artistët më të dashur për publikun.

Ai ka qenë shumë i angazhuar gjatë kësaj sezone, ku nuk mungoi pothuajse në asnjë mbrëmje muzikore.

Projektet e tij ishin të shumta dhe secila këngë u dëgjua më shumë se tjetra.

Krahas kësaj, në rrjet është duke qarkulluar një fotografi e tij e shkrepur para disa vitesh dhe këngëtari mezi që njihet.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat