Ana Cheri thekson barkun e tonifikuar me poza në bikini

Mediale Vip

Ana Cheri thekson barkun e tonifikuar me poza në bikini

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 21:11
Ana Cheri

Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Ajo u shfaq sot me fotografi pranë mikes së saj, teksa pozonin me pak rroba në trup.

Ana shihej e veshur me rroba banje me print leopardi të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat