Bella Hadid merr vaksinën kundër COVID-19

Mediale Vip

Bella Hadid merr vaksinën kundër COVID-19

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 09:53
Bella Hadid

Modelja e njohur ka postuar foto duke marrë vaksinën.

Pasi një numër emrash të shquar nuk u shfaqën në Met Gala 2021, përfshirë Lady Gaga, Kylie Jenner, Katy Perry dhe Bella Hadid, kishte disa spekulime se mungesa e tyre mund të kishte të bënte me mandati i ngjarjes për vaksinën COVID-COVID, shkruan The Cut.

Deri tani, jam i sigurt që keni dëgjuar që Nicki Minaj konfirmoi se nuk mori pjesë në Met Gala sepse nuk donte të vaksinohej për ngjarjen.

Ajo gjithashtu mbështeti teoritë e komplotit dhe dezinformatat e tjera në lidhje me vaksinën, të cilat ministri i shëndetësisë i Trinidad & Tobago, vendi i Minaj, kohët e fundit duhej t’i adresonte dhe shpërndante.

Epo, të paktën një njeri i famshëm do të donte të justifikohej nga anti-vaksina narrative: modelja Bella Hadid.

Të mërkurën, Hadid postoi një fotografi të saj duke marrë atë që duket të jetë vaksina COVID-19.

“Për këdo që është i interesuar,” shkroi ajo në Instagram Story të saj mbi foton, e cila në fakt është një screenshot e një fotografie.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat